مراکز علمی کاربردی هرمزگان بازگشایی شد

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۷ کد : ۵۷۳۸۱ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
مراسم بازگشایی کلاس های حضوری دانشگاه علمی کاربردی استان هرمزگان به صورت نمادین در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد.
مراکز علمی کاربردی هرمزگان بازگشایی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان، دکتر مهدی میرزاده کوهشاهی رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی استان هرمزگان، با حضور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرعباس اظهار کرد: دانشگاه علمی کاربردی استان هرمزگان همزمان با سایر دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور به‌ صورت حضوری آغاز به فعالیت کرد.

وی با بیان اینکه  ۷۰ درصد کد رشته‌های مراکز علمی کاربردی، عملی و تنها ۳۰ درصد آنها تئوری است و برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری امری ضروری است، بیان کرد: عمده رشته‌های مراکز علمی کاربردی مهارتی بوده و حضور دانشجویان در کلاس‌ها و کارگاه‌ها ضروری است به دنبال مصوبه‌ی ستاد استانی کرونا در روز گذشته، از امروز 15 آبان ماه کلاس‌های عملی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اخذ کارت واکسیناسیون از دانشجویان برگزار خواهد شد.

میرزاده کوهشاهی تصریح کرد: طبق دستور العمل ستاد ملی مبارزه با کرونا، موارد مرتبط به فعالیت دانشگاه‌ها ابلاغ شده و دانشگاه های علمی کاربردی به این دلیل که فاقد خوابگاه، سلف سرویس و سرویس رفت و امد هستند و تعداد دانشجویان کلاس های آنها غالبا زیر ۲۰ نفر است، حضوری شده اند.

وی با تاکید بر اینکه مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی یکی از مراکز موفق در ارزیابی‌های کشوری بوده است، گفت: عملکرد این مرکز در حوزه‌های مختلف آموزشی، دانشجویی و فرهنگی قابل قبول است و امیدواریم در برگزاری کلاس‌های حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به کارگیری مصوبات ستاد کرونا موفق عمل شود.
 

کلید واژه ها: علمی دانشگاه علمی علمی کاربردی کاربردی دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه کلاس حضوری کرونا


نظر شما :