مرکز آموزش علمی کاربردی پارسیان در ۱۴ کد رشته، بدون کنکور دانشجو می پذیرد

۲۴ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۱ کد : ۵۶۰۷۴ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
رییس مرکز آموزش علمی کاربردی پارسیان، از آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی این مرکز خبر داد و گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی پارسیان در ۱۴ کد رشته، بدون کنکور دانشجو می پذیرد.
مرکز آموزش علمی کاربردی پارسیان در ۱۴ کد رشته، بدون کنکور دانشجو می پذیرد

به گزارش روابط عمومی علمی کربردی استان هرمزگان، دکتر آمنه کمالی با اشاره به این که، این مرکز  در قلب مناطق صنعتی مانند صنایع انرژی بر پارسیان، پالایشگاه پارسیان و صنایع پارس جنوبی عسلویه قرار دارد، گفت: این مرکز با رشته های متناسب با نیاز و پتانسیل منطقه، و ارتباط نزدیک آموزشی و کارگاهی با این صنایع ، استفاده از مدرسان مجرب، توانمند و خبره ، زمینه پرورش نیروی متخصص شرکت ها و ادارات و صنایع را فراهم آورده و تا کنون دانش آموختگان خلاق بسیاری داشته که با خلق ایده های کارآفرینانه زمینه اشتغال خود و جوانان دیگر را فراهم کرده اند و بسیاری از دانش آموختگاهی که در عرصه های مختلف شغلی خوش درخشیده اند.

وی افزود: امروز با توجه به این که بازار کار تشنه مهارت است و دغدغه همه ی جوانان دستیابی به شغل و درآمد کافی است و ماموریت دانشگاه تربیت دانش آموختگان کارآفرین و مهارت یافته، مبتنی بر نیاز  و پتانسیل هر منطقه است، تحصیل در این دانشگاه می تواند بهترین گزینه برای دستیابی به اشتغال باشد.

 وی بیان کرد: داوطلبان می توانند بدون آزمون ثبت نام کنند و از امکان تقسیط شهریه و وام شهریه دانشجویی استفاده کنند و همچنین داوطلبان ممتاز این مرکز می توانند از امتیاز بورسیه تحصیلی استفاده کنند.

رییس مرکز علمی کاربردی پارسیان افزود: امتیازات مرکز در زمینه آموزشی، اداری، فضا و امکانات، فرهنگی و مدیریت باعث شد که این مرکز به عنوان مرکز برتر استان هرمزگان  شناخته شود.رشته های این مرکز در مقطع کاردانی، تربیت بدنی، ایمنی کار و حفاظت فنی، نرم افزار کامپیوتر، صنایع شیمیایی(پالایش گاز)، مدیریت خدمات بندری، برق صنعتی، مکانیک ( تاسیسات صنعتی)، حسابداری امور مالی و تربیت مربی پیش دبستانیو در مقطع کارشناسی: تربیت بدنی، ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع HSE، مهندسی شبکه های کامپیوتری، مهندسی کنترل ابزار دقیق، می باشد.

وی تصریح کرد:  داوطلبان می توانند برای مشاوره  ثبت نام با شماره ۰۹۱۷۷۶۴۷۰۰۲ تماس حاصل فرمایید یا به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۹۰۱۰۰ پیام ارسال نمایند.

کلید واژه ها: مرکز صنایع تربیت زمینه پارسیان صنعتی


نظر شما :