رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان:

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان با ۱۰ مرکز فعال اقدام به پذیرش دانشجو می کند

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۴ کد : ۵۵۸۵۹ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان در تشریح فعالیت‌های این دانشگاه در توسعه مهارت محوری اظهار کرد: در نظام آموزش عالی علمی کاربردی رشته‌های تحصیلی و دوره‌های آموزشی متناسب با فضای کسب و کار جامعه و در ارتباط با رسته‌های شغلی تعریف می‌شوند.
دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان با ۱۰ مرکز فعال اقدام به پذیرش دانشجو می کند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان، دکتر مهدی میرزاده کوهشاهی ضمن اعلام این مطلب افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان نماینده این نظام آموزشی در تمام دوره‌های آموزشی در دسته بندی گروه‌های مدیریت و خدمات اجتماعی، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر فعالیت می‌کند و مراکز علمی کاربردی هر کدام در یک گروه تخصصی فعالیت می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان 10 مرکز فعال دارد که هر ساله طی برنامه زمان بندی اقدام به پذیرش دانشجو در هر 4 گروه آموزشی می‌نمایند .

میرزاده کوهشاهی بیان کرد: رشته‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان مهارت محور و غالبا بر اساس نیاز‌های استان انتخاب و اجرایی شده است که تا کنون در استان با استقبال خوبی روبرو شده است.

وی تاکید کرد: در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاوه بر کلاس‌های آموزشی، دوره‌ها و مسابقات و جشنواره‌هایی برای توانمندسازی دانشجویان با رویکردهای مهارت محور و با هدف افزایش توانمندی برای حضور در محیط کار برنامه ریزی و اجرا می کند و برنامه‌هایی همچون مسابقه طرح کسب و کار، المپیادهای مهارتی، جشنواره حرکت، رویدادهای تخصصی شتاب دهنده‌های کسب و کار را برگزار می کند.

کلید واژه ها: علمی جامع علمی دانشگاه جامع علمی علمی کاربردی علمی کاربردی استان علمی کاربردی استان هرمزگان کاربردی جامع علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی کاربردی استان


نظر شما :