بازدید رئیس و مسئولان دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۲۳:۵۲ کد : ۵۳۵۹۰ اخبار
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان هرمزگان: مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران نماد حرکت در مسیر جهاد، خودباوری و خوداتکایی است.
بازدید رئیس و مسئولان دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران

دکتر میرزاده کوهشاهی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان هرمزگان در بازدید از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزو ایکو) با بیان اینکه مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران نماد حرکت در مسیر جهاد، خودباوری و خوداتکایی است، به اهمیت ارتباط و تعامل مستمر و دوسویه صنعت و دانشگاه اشاره کردند و اظهار داشتند یکی از مهمترین مأموریت‏های دانشگاه جامع علمی کاربردی تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص مورد نیاز صنایع است. وی برگزاری دوره های آموزشی تکمیلی بین سطوح تحصیلی را فرصت مناسبی برای افزایش بهره وری شاغلین در صنعت برشمردند، و ابراز امیدواری کردند با همکاری دانشگاه و مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به عنوان یکی از قطبهای اشتغال و توسعه صنعتی در استان، این مهم تحقق یابد.

در ادامه جلسه دکتر رضاییان مدیر عامل شرکت ایزوایکو به موفقیت های این مجتمع در عرصه ملی و بین المللی اشاره کردند و رمز پیشرو بودن این مجموعه را حرکت و بقا در حوزه دانش برشمردند. ایشان همکاری و هم‏افزایی میان بخش صنعت و دانشگاه را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانستند و  خواستار تعامل مستمر و دوسویه و تشکیل کمیته مشترک بین دانشگاه علمی کاربردی استان هرمزگان و مجتمع کشتی سازی  و صنایع فراساحل ایران شدند.

پس از آن دکتر ذوالغیاث معاون مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به توانمندی های مجتمع در زمینه طراحی، ساخت و تعمیر انواع شناور کوچک، متوسط و بزرگ و همچنین سکوهای مورد نیاز صنعت نفت و گاز کشور به ویژه در منطقه پارس جنوبی اشاره کردند و ساخت و تعمیر این شناورها و سکوها را مظهر خودباوری و تلاشی برای جلوگیری از خروج ارز از کشور دانستند.

کلید واژه ها: مجتمع کشتی صنایع فراساحل صنایع فراساحل صنایع فراساحل ایران ایزوایکو دانشگاه علمی کابردی هرمزگان دکتر مهدی میرزاده کوهشاهی


نظر شما :