ستاد بزرگداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۰ کد : ۴۹۵۷۵ اسلایدر اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، اعضای هیات رئیسه و روسای واحدهای استانی این دانشگاه، ستاد بزرگداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در ابتدای این جلسه با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: متاسفانه امسال به دلیل شرایط موجود، امکان برگزاری 31 امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را نمی توانیم داشته باشیم ولی در فضای مجازی می توانیم تا حد امکان حق مطلب را ادا کنیم.

وی بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57، امکان درک بهتر فضائل رفتاری و شخصیتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران بوجود آمد و از این بابت از خدای متعال شاکریم که چنین فضایی برایمان مهیا شده است.  محمدحسین امید افزود: در آن زمان، با وجود سخت ترین شرایط جنگ، سفارش امام خمینی(ره) همیشه بر مقاومت کردن در برابر استکبار شرق و غرب و حمایت از داشنگاه ها، حوزه های علمیه و مباحث علم و دانش بود.

وی ادامه داد: امروزه با وجود تحریم ها، اگر در مقابل آمریکا و دشمنان منطقه توانایی و جرأت مقاومت داریم بر پایه و اساس راه امام خمینی(قدس سره) و ادامه آن راه با مقام معظم رهبری در این زمان است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: شهدای 15 خرداد، زمینه ساز پیروزی انقلاب در 22 بهمن 57 بودند و خون این شهدا بود که انسجام و اتحاد را بوجود آورد.

وی ضمن گرامیداشت 57 امین سالگرد شهدای قیام 15 خرداد سال 42، از خدای متعال خواست تا توفیق تداوم راه و یاد امام راحل و شهدا را تا ظهور حضرت مهدی (عج) برایمان مقدر فرماید.


نظر شما :