آزمون‌های دوره¬ های علمی کاربردی به شیوه آموزش‌های خاص و غیرحضوری نیمسال دوم ۹۸-۹۷ برگزار شد

۲۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۰ کد : ۴۶۶۸۲ اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از اتمام برگزاری آزمون‌های پایانی دوره­ های علمی کاربردی به شیوه آموزش‌های خاص و غیرحضوری نیمسال  دوم 98-97  در40پودمان آموزشی با تعداد 504 دانشجو ، مختص 5 رشته تحصیلی این دانشگاه خبر داد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در این خصوص گفت: روند برگزاری آزمون‌های پایان پودمان­های آموزشی دوره­ های علمی کاربردی به شیوه آموزش‌های خاص و غیر حضوری از تاریخ 98/07/13 آغاز و در تاریخ 98/07/18 پایان یافت.

وی افزود: آزمون‌های پایان پودمان­های آموزشی دوره­ های علمی­ کاربردی به شیوه آموزش­های خاص و غیرحضوری در نوبت دوم سال تحصیلی 98-1397 در رشته‌های تحصیلی کاردانی امور دهیاری و شوراها، کاردانی مدیریت خانواده، کاردانی مدیریت کسب و کار، کاردانی مترجمی عمومی زبان انگلیسی و کارشناسی مدیریت خانواده از ساعت 9 صبح روز ­شنبه مورخ 98/07/13 مطابق برنامه زمانی اعلام شده و دستورالعمل آزمون در 26 استان کشور به طور همزمان آغاز و در تاریخ 98/07/18 پایان یافت.

دکتر محمدزاده ضمن تشکر از تعامل همکاران حوزه حراست ستاد مرکزی و حراست واحدهای استانی در دریافت سوالات و همکاری در حفاظت آزمون و واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بیان کرد: به منظور نظارت دقیق بر اجرای صحیح آزمون‌های مذکور، محل برگزاری آزمون‌ها به صورت متمرکز در تمامی استان‌ها در یک حوزه امتحانی تجمیع شد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار کرد: بازبینی 3984 سئوال امتحانی مربوط به 40 پودمان آموزشی و 166 عنوان درسی توسط دفتر سنجش و آزمون این دانشگاه نیز انجام شد

 


نظر شما :