Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > نشست صمیمی سرپرست و کارکنان واحد استان هرمزگان به همراه روسای مراکز با امام جمعه بندرعباس به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه

 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست صمیمی سرپرست و کارکنان واحد استان هرمزگان به همراه روسای مراکز با امام جمعه بندرعباس به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه

دکتر علیرضا شیخی ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های امام جمعه بندرعباس از دانشگاه جامع علمی کاربردی،  گزارش مختصری از زمان شروع فعالیت این دانشگاه در استان را ارائه دادند.

سرپرست واحد استان هرمزگان گفت: این دانشگاه هم اکنون با 318 کدرشته در 24 مرکز آموزشی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به تلاش خود در جهت تحقق اهداف دانشگاه علمی کاربردی ادامه می  دهند. همچنین در حال حاضر این دانشگاه بیش از 16 هزار دانشجو را تحت پوشش خود دارد که 37 درصد در گروه آموزشی صنعت، 14درصد در گروه فرهنگ و هنر، سه درصد در بخش کشاورزی و 46درصد در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی در حال تحصیل می باشند. وی در بخش پایانی سخنان خود اعلام کرد تاکنون این دانشگاه بیش از 17هزار فارغ التحصیل داشته است که 48درصد آنها را زنان و 52درصد مردان تشکیل می دهند.

در ادامه آیت الله نعیم آبادی نیز ضمن ابراز خرسندی از اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی این امتیاز را دارد که در متن نیازهای جامعه است گفت: مراکز آموزشی و دانشگاهها باید توجه کنند همان وقت که درس می آموزند باید این مطلب را نیز در کلاس ها بیاموزند که درس بخوانند تا کارها را عالمانه انجام دهند .امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه فن در جامعه کاربرد دارد و قابل استفاده است گفت: هر کسی که در کار خودش ابتکار داشته باشد می تواندبا استفاده از فن خود برای خوداشتغال ایجاد کند هر کسی علم داشته باشد با به کارگیری علم می تواند در عمل موفق تر باشد.

در پایان این دیدار نیز با لوح یادبودی از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی استان به امام جممعه بندرعباس آیت الله نعیم آبادی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 


١٢:٤١ - ١٨ مهر ١٣٩٤    /    عدد : ٢٠٤٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٧٤