Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > نشست هم اندیشی موسسه فرهنگ و ارشاد اسلامی با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی موسسه فرهنگ و ارشاد اسلامی با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

نشست هم اندیشی موسسه فرهنگ و ارشاد اسلامی با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

 

اولین نشست معاون آموزشی و دانشجویی موسسه فرهنگ و ارشاد اسلامی با دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان در تاریخ 23/06/96در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدا دکتر جاودان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ضمن خوشامدگویی از حضور دکتر آشنا و دکتر محمدی در این ایام  از سال در استان ،گفت: هدف از تشکیل این نشست کمک به بهبود و بهینه سازی مراکز آموزشی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان می باشد، مراکز آموزشی با توجه به افت جمعیت دانشجویی کشور می بایست در راستای برآوردن نیازهای این استان به آموزشهای مهارتی توجه ویژه ای داشته باشند. و کیفی سازی و آینده نگری و تربیت نیروی متخصص با توجه به رسالت دانشگاه را سرلوحه کار خود قرار دهند .

رئیس دانشگاه در ادامه سخنان خود افزود: مراکز ضمن داشتن قدرت و شرایط لازم، زمینه را برای افزایش رشته های مورد تقاضا استان فراهم نمایند. وی کیفیت بخشی آموزشی مبنی بر داشتن آگاهی از قوانین و مقررات و رعایت اصول و قوانین آموزشی و ایجاد انگیزه در کارکنان را از دیگر ارکان تثبیت جایگاه این مراکز دانست .

در ادامه دکتر آشنا معاون آموزشی و دانشجویی موسسه فرهنگ وارشاد اسلامی ضمن تآیید سخنان دکتر جاودان گفت: این  موسسه دارای  بیش از 100  مرکز آموزشی در سطح کشوراست. وی همچنین جهت جذب دانشجو و ابقاء مراکزآموزشی همسو با رسالت دانشگاه پیشنهاد داد رشته های پشتیبان در قالب عقد تفاهم نامه با ارگانهای دیگر برای مراکز تآیید گردد .

روسای مراکز فرهنگ و ارشاد  استان نیز به ارائه گزارش مختصری از وضعیت موجود مرکز خود پرداختند و در پایان کارشناسان واحد استان نسبت به پاسخ به مسائل مطروحه در این نشست به بحث و گفتگو پرداختند.


١٤:٢٦ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨٠٠٧    /    تعداد نمایش : ١٠٥