Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان تکریم و معارفه شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان تکریم و معارفه شد

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان تکریم و معارفه شد

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی  استان هرمزگان تکریم و معارفه شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان، امروز اول دی ماه 1395 از زحمات و تلاشهای بی وقفه دکتر لک تشکر و قدردانی شد و دکتر جاودان بعنوان سرپرست جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان منصوب شد.

این مراسم با حضور دکتر بدری معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی کاربردی کشور، دکترحقیری مشاور عالی استاندار هرمزگان، دکتر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان، رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان و جمعی از مسئولان استانی در محل سالن اجتماعات دفتر آموزش و پژوهش و آینده نگری استانداری برگزار شد. در حکم انتصاب دکتر جاودان آمده است:نظر به مراتب تعهد و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست واحد استانی هرمزگان» منصوب می­شوید. انتظار دارد برای تحقق اهداف کلان دانشگاه در جهت آموزش­های مهارتی، نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفته و اهتمام ویژه­ای در انجام موارد ذیل داشته باشید:

-     برنامه‌ریزی و تلاش برای کیفیت بخشی به فعالیت‌های مهارت محور مراکز آموزش علمی‌کاربردی استان

-  نظارت بر حسن اجرای برنامه‌های مراکز و ارزیابی مستمر فعالیت‌های آنها در چارچوب سیاست‌های ابلاغی  و ارائه برنامه‌های تحول­گرا و مهارت افزا

-     ظرفیت سازی برای گسترش آموزش‌های عالی مهارتی، فنی و پودمانی مورد نیاز منطقه

 امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر همکاران محترم دانشگاه، برای نیل به جایگاه دانشگاه نسل سوم در کشور، موفق و مؤید باشید.

 

 


١٦:٣٣ - جمعه ١ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٢٥٣١١    /    تعداد نمایش : ٦٩٠